Ролети захисні

Захистні ролети від компанії МВ-Лідер просто необхідні в кожному сучасному будинку, офісі або магазині. Це унікальне рішення, яке дозволяє підвищити рівень безпеки, енергозбереження та шумоізоляції.

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Він відрізняється екологічністю, стійкістю до корозії, ультрафіолетового випромінювання та атмосферного впливу.

Характеристики міцності алюмінієвих сплавів відмінно зберігаються за низьких і високих температур, так що навіть у люті морози та літню спеку Ви будете в безпеці. Широка кольорова гама ролет дозволить замовнику вибрати найбільш вдале рішення.


Ролетні профілі бувають різних видів. Ми допоможемо Вам підібрати профіль, враховуючи усі Ваші бажання та вимоги.

Екструдований профіль

Такі ролети відрізняються високою протизламною стійкістю та жорсткістю конструкцій. Система екструдованих профілів рекомендується для встановлення на віконні отвори, двері, гаражні отвори, вітрини магазинів, торгових центрів та виставкових павільйонів.

Пінонаповнений профіль

Полотно пінонаповнених ролет складається з суцільних панелей, в яких використовується як м’який так і твердий поліуретан, завдяки цьому вага таких ролет не велика, але при цьому вони дуже добре зберігають температуру всередині приміщення.

Гратчастий профіль

Гратчасті ролети відрізняються високою міцністю конструкції. Система решіткових профілів рекомендується для встановлення на віконні отвори, вітрини, внутрішні приміщення магазинів, виставкових павільйонів та торгових центрів.


Колірна гама ролет представлена масою різноманітних кольорів. У Вас є можливість підібрати колір ролети під фасад фасаду Вашої будівлі.


Вибір управління залежить від вимог до зручності управління ролетами, а також ваги та розміру ролетного полотна.

Класичний та економний варіант це ручне управління.

Таке управління рекомендується встановлювати на невеликі отвори. Дані типи приводів, як правило, використовуються для офісів та складських приміщень, квартир, дачних будинків, беск, лазень, саун, торгових точок та кіосків.

· шнуровий інерційний привід

· шнуровий редукторний привід

· воротковий привід

· кордовий привід

· пружинно-інерційний механізм

Сучасний та комфортний варіант це автоматичне управління.

Автоматичне керування ролетами додає додаткового комфорту, а також забезпечує найбільш зручне та багатофункціональне обслуговування ролет.
Легким натисканням кнопки можна надати руху як одну ролету, так і ролети всього будинку.


Монтаж та замір ролет повинні проводитись професіоналами! Точність виміру та акуратність монтажу вирішує багато, у тому числі ефективність роботи та довговічність. Залежно від призначення, ролети можуть встановлюватися із зовнішнього боку, отвір, або на стіну або з внутрішньої сторони вікна, так що вибирайте потрібний для себе варіант.

 

Спеціальна пропозиція
Отримайте додатковий пульт у подарунок , при замовленні комплекту:
Відкатні Ворота + ХВІРТКА + АВТОМАТИКА

    Діюча Акція!