Автоматика для воріт

Автоматика для воріт останніми роками стала дуже популярною в Україні.

МВ-Лідер – пропонує Вам надійні бренди автоматики, які є на ринку України.

Рішення встановити автоматику дозволить Вам відкривати та закривати територію не виходячи з автомобіля. Довірившись нам Ви, отримаєте професійну консультацію та відповідне обладнання за вигідними цінами.

Скориставшись нашими послугами, Ви також зможете придбати все для контрольованого виїзду: від напрямних шин, зубчастої рейки до пультів і фотоелементів.

Детальніше про автоматику, Ви можете ознайомитись у нашому інтернет-магазині.

FAAC

Компанія FAAC 50 років на світовому ринку та пропонує продукцію: автоматика для воріт та шлагбауми, приводи для ролет та маркіз, автоматичні двері, боларді та контроль доступу. Багато людей можуть покращити своє життя за допомогою технологій компанії FAAC, в активі якої є 42 патенти. Виробництво Італія.

САМЕ

Автоматика для воріт, шлагбауми, паркування та автоматика контролю доступу розробляється та виготовляється на власній інженерно-виробничій базі в Італії. Компанія CAME, 35 років на ринку.

BFT

Компанія BFT на ринку з 1980 року і має у своєму асортименті: автоматику для воріт, автоматичні шлагбауми, автоматичні двері, автоматика для ролет та системи контролю доступу; автоматичні дорожні блокатори (болларди) паркувальні системи. Болларди BFT виробляються на власному виробництві Італії.

АТ-MOTORS

Торгова марка AN-Motors, пропонує ворітну та ролетну автоматику, шлагбауми та аксесуари. Продукція належить до демократичного сегмента. Виробництво Китай.

DoorHan

Компанія більше 20 років спеціалізується на виробництві всіх типів воріт, ролет, автоматики, складського обладнання, модульних конструкцій та укриття тентів. Виробництво Чехія/Росія.

Nice

Nice – відомий бренд на ринку автоматики для воріт. Модельний ряд Nice включає різні пристрої для відкатних, орних, секційних воріт, шлагбауми та іншу автоматику. Електроприводи Nice однаково добре підходять як для побутового використання, так і промислових підприємствах. Виробництво Італія.

Спеціальна пропозиція
Отримайте додатковий пульт у подарунок , при замовленні комплекту:
Відкатні Ворота + ХВІРТКА + АВТОМАТИКА

    Діюча Акція!